Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 36

Egon Wucherer

(Wöllan/Stmk.1917-2014 Klgft.) Farbholzschnitt, "Wald", signiert E Wucherer, beschriftet Probedruck, Stockgröße 31 x 48 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.06.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Egon Wucherer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.05. - 07.06.2017