Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078765/0002

Ritter, um 1900

Fischer am Strand, signiert Ritter (?), Öl auf Karton, 35 x 25 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ritter, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online