Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078914/0005

Erwin Carl Günter

(Hamburg 1864-1927 Düsseldorf)"Morgensonne Sylt, 1918", rückseitig betitelt, signiert, datiert Erwin Günter Ddf (19)18, Öl auf Leinwand, 66 x 100, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Erwin Carl Günter

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online