Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077436/0004 -

Gabriel Schachinger

(München 1850-1912 Eglfing) Bildnis eines Mädchens mit Goldhaube, signiert, datiert G. Schachinger München 1882, Öl auf Leinwand, 28 x 23 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:11

Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-

Gabriel Schachinger

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online