Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079559/0002

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Stillleben mit Melone, Sektglas und Früchten, Öl auf Leinwand, 48 x 70 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online