Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079802/0001

Nachahmer des Anthony van Dyck

Jupiter und Antiope, Öl auf Leinwand, 66 x 78,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

05.12.2022 - 10:52

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:52
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online