Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079332/0001

Carl Kaiser-Herbst

(Wien 1858-1940) "Koppentraun-zwischen Bad Aussee und Obertraun", rückseitig betitelt, sowie Stempel Nachlass C. Kaiser Herbst, Öl auf Leinwand, 70 x 90 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Carl Kaiser-Herbst

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online