Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078987/0007

Max Schödl

(Wien 1834-1921) Festliches Stillleben mit japanischer Vase, signiert und datiert Max Schödl (1)871, Öl auf Holz, 12 x 11 cm, gerahmt

Provenienz: Privatsammlung, Wien

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

05.12.2022 - 10:23

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Max Schödl

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online