Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078543/0004

Eduard Ameseder

(Czernowitz 1856-1938 Wien) Alte Mühle, signiert E Ameseder, Öl auf Leinwand auf Karton, 44 x 34 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:25

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Eduard Ameseder

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online