Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079901/0001

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert

Reitergefecht, Öl auf Leinwand, 34,5 x 47 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

05.12.2022 - 10:56

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online