Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079940/0003

Johann Kupezky, Nachfolger

Zwei trinkende junge Männer (Allegorie der Frivolität), und Selbstporträt mit seinem Sohn Christoph Johann Friedrich, Öl auf Leinwand, je 35,5 x 26 cm, gerahmt, ein Paar (2)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

05.12.2022 - 10:55

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Johann Kupezky, Nachfolger

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online