Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077688/0016

Franz Adam

(Mailand 1815-1886 München) Mittagsrast, signiert Franz Adam, Öl auf Leinwand, 50,5 x 68 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.12.2022 - 10:37

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Franz Adam

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online