Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-080046/0010

Carl Lorenz

Der Kirchboden in Wagrain im Pongau, rückseitig betitelt, signiert Carl Lorenz, Öl auf Karton, 50 x 65 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.12.2022 - 10:46

Vyvolávací cena:

Carl Lorenz

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online