Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077761/0022

Ludwig Heinrich Jungnickel *

(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Der süße Dackel, signiert L. H. JUNGNICKEL, Aquarell und Kohle auf Papier, 33,5 x 24 cm, gerahmt, (MHH)

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

05.12.2022 - 10:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Heinrich Jungnickel *

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 05.12.2022 - 10:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online