Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040081/0006

Georg Fischhof

(Wien 1859-1914)
Herbstwald mit Rotwild und Wanderern, signiert und datiert unten rechts: G. Fischhof (1)901, Öl auf Leinwand, ca. 56 x 69 cm, gerahmt, unterer Rand mit oberflächigen Kratzspuren

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 11:12

Vyvolávací cena:

Georg Fischhof

(Wien 1859-1914)

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 11:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online