Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040503/0001

August Bresgen *

(Holsterhausen 1888-1987 Gauting) Ansicht von Obergurgl im Ötztal, signiert unten rechts: Bresgen, Öl auf Leinwand, rückseitig am Keilrahmen beschriftet, ca. 58,5 x 41 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 11:51

Vyvolávací cena:

August Bresgen *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 11:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online