Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040592/0001

Konvolut von 38 Stück Christbaumschmuck, u. a. wohl Eggeling, Traismauer, Niederösterreich, um 1920 und später

farbloses Glas, bunt, silberund goldfarben dekoriert, u. a.2 Christbaumspitz, Kugeln, Zapfen, Laterne, Trompeten, Fliegenpilz, Vogerl (einer aus Pappmaché), Gablonzer Stern, an den Aufhängungen teils bezeichnet MADE IN AUSTRIA, Gebrauchsspuren, gering beschädigt

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

06.12.2022 - 12:07

Dosažená cena: **
EUR 410,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 12:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online