Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040590/0001

Konrad Peternelj *

(Stara Vas, Ziri, Slowenien 1936-2000) Beim Wasserholen im Winter signiert und datiert unten links: Konrad J. K. Peternelj 1973, Hinterglasmalerei, ca. 68,5 x 48,5 cm, gerahmt

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

06.12.2022 - 12:04

Dosažená cena: **
EUR 256,-
Vyvolávací cena:

Konrad Peternelj *

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 12:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online