Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040459/0017

John A. Atkinson

(London 1775-nach 1833 oder 1861), Zeichner Matthew Dubourg (tätig London 1808-1838), Stecher Paar Szenen Winterliche Jagd: "Russian winter fishery" bzw. "Shooting a white hare (Hasen) at Tornto", kolorierte Aquatintaradierungen, London datiert "1813", signiert "Atkinson del.-Southerland" bzw. "M. Dubourg sculp."

Blätter aus dem Werk: "Foreign field sports", 1813/1814, je ca. 16 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 11:43

Vyvolávací cena:

John A. Atkinson

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 11:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online