Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040058/0001

Balthasar Burkhard *

(Bern 1944-2010) Zwei Druckgrafiken nach Fotografien aus der Serie "Alpes (1994)", signiert jeweils unten rechts: Balthasar Burkhard, Heliogravüren auf chamoisfarbenen Büttenpapier, Nr. 21/50, Darstellungsgröße ca. 34 x 47,5 cm und ca. 41,3 x 35 cm, Blattgröße ca. 51 x 66 cm, gerahmt, etwas wellig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 11:10

Vyvolávací cena:

Balthasar Burkhard *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 11:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online