Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040624/0001

Helmut Ammann *

(Shanghai 1907-2001 Pöcking) 'Gespräch zu Dritt', signiert zweimal am Rand: HA, Bronzeplastik, dunkelbraun patiniert, auf gefaster Steinplinthe montiert, an der Unterseite gemarkt: 'GUSS STREHLE', Höhe ohne Sockel ca. 16,5 cm, Altersspuren, Sockel bestoßen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 12:12

Vyvolávací cena:

Helmut Ammann *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 12:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online