Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040672/0003

Johannes Maria Pittl *

(Fulpmes 1949 geb.) Stöckler-Alm, Stubai, monogrammiert unten rechts: PJM, rückseitig betitelt, Acryl auf reliefierter unbehandelter Holzplatte, ca. 15 x 28 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 12:19

Dosažená cena: **
EUR 704,-
Vyvolávací cena:

Johannes Maria Pittl *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 12:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online