Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040520/0001

Peter Waldner *

(Hall i. Tirol 1948 geb.) Schivergnügen, monogrammiert unten rechts: PW, Acryl/Bleistift (mit UVLicht teilweise fluoreszierend) auf Sperrholz, ca. 100 x 70 cm, gerahmt, minimale Overflächenschäden

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 12:01

Dosažená cena: **
EUR 10.240,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Peter Waldner *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 12:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online