Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040331/0005

Willem Blaeu

(Alkmaar 1571-1638 Amsterdam) und Jan Blaeu (1596-1673) Landkarte von Schwaben, betitelt: "Sveviae nova tabula", kolorierter Kupferstich, Amsterdam, ca. 1640, ca. 37 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, profilierter versilberter Holzrahmen, dieser ca. 65 x 74 cm

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

06.12.2022 - 11:27

Dosažená cena: **
EUR 256,-
Vyvolávací cena:

Willem Blaeu

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Datum: 06.12.2022 - 11:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online