Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-116417/0002

Teller, Delft, 18. Jh.,

Fayence, blau gemalter floralerdekor auf kleistergrauem Grund, ocker Rand, Dm. 34,5 cm, blaue Marke, Rand restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

06.12.2022 - 10:58

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Teller, Delft, 18. Jh.,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 06.12.2022 - 10:58
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online