Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-116925/0005

Zwei Breitrand Zinnteller,

17. Jh., Dm. 35 und 32 cm, gemarkt, Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

06.12.2022 - 10:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Zwei Breitrand Zinnteller,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 06.12.2022 - 10:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online