Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-116857/0001

Zinnschüssel,

datiert 1757, Monogramm IG, seitliche Griffe, Dm. 31,5 cm, gemarkt, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

06.12.2022 - 10:35

Vyvolávací cena:

Zinnschüssel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 06.12.2022 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online