Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077915/0010

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) Jesuitenkirche von der Sonnenfelsgasse gesehen, signiert Alfred Bareis, Aquarell auf Karton, 53 x 40 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.12.2022 - 10:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Alfred Bareis *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online