Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076748/0025

Theodor Zasche

(Wien 1862-1922) Vorweihnachtliches Treffen an einer Kapelle, signiert Th. Zasche, Grisaille auf Papier, 31 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.12.2022 - 10:06

Vyvolávací cena:

Theodor Zasche

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online