Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078141/0009

Künstler um 1800

Johannes der Täufer mit Lamm, Ein Schwarzer, in ovalen Medaillons von Blumen umrankt, Aquarell, Gouache, Goldfarbe auf Pergament, 17 x 14,5 cm, fleckig, gebräunt, in prachtvollen holzgeschnitzten Rahmen, (2)(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1800

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online