Čís. položky 138-078221/0005

Franz Gerasch

Franz Gerasch - Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury

(Wien 1826-1906) Die Rosaliakapelle im Freihaus auf der Wieden im Winter, signiert Franz Gerasch, Aquarell auf Papier, 17,2 x 22 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:18

Vyvolávací cena:

Franz Gerasch

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.12.2022 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online