Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078357/0005

Carlos von Riefel *

(Kirchdorf/Krems 1903-1993) Pfirsichzweig, signiert Riefel(vom Passep. verdeckt), Bleistift, Aquarell auf Papier, 43,5 x 55,8 cm, Passep., ohne Rahmen,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:22

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Carlos von Riefel *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online