Čís. položky 138-078569/0001

Ernst Graner

Ernst Graner - Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury

(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) Kirche in Wald am Schoberpass in der Steiermark, betitelt "Aus Wald Ob. Steiermark", signiert E. Graner, Aquarell auf Papier, 30,5 x 24,5 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:32

Vyvolávací cena:

Ernst Graner

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.12.2022 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online