Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078877/0013

Karl Flieher *

(Wien 1881-1958 Zell/See) Stillleben mit Rosen, Obst und Weinschale, signiert K. Flieher, Gouache auf Papier, 27,3 x 35,2 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:40

Vyvolávací cena:

Karl Flieher *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online