Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079016/0002

Anton Müller, tätig in Wien, um 1900

Alt-Wiener Hausecke mit Blick auf die Bäckerei Leopold Klein, signiert und datiert Anton Müller (19)05, Aquarell auf Papier, 32 x 25 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.12.2022 - 10:46

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online