Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079070/0001

Emmerich Kirall

(Mährisch Schönberg 1875-1939 Wien) Spaziergang am Maria Theresienplatz, betitelt "Maria Theresienplatz", signiert und datiert Emmerich Kirall 1928, Aquarell auf Papier, 8,4 x 13,7 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:46

Vyvolávací cena:

Emmerich Kirall

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online