Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079267/0003

Stanislaw Janowski

(Krakau 1866-1942) "Francolise", betitelt, signiert und datiert St. Janowski 23. XI.(19)21, Bleistift, Aquarell auf Papier, 33,5 x 40 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, verso Ausstellungsetikett Salon Doroczny 1923/24, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:52

Vyvolávací cena:

Stanislaw Janowski

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:52
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online