Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073521/0001

Anne Louis Girodet-Troison Umkreis/Circle

(1767-1824) Studie eines Mannes mit ausgestrecktem Arm, schwarze Kreide auf Papier, 54x 44 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Provenienz: Privatbesitz, Frankreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online