Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076819/0001 -

Adolf van der Laan

(Utrecht 1684-1744 Amsterdam) Elisabetta Farnese bei der Geburt ihres Sohnes Karl III, signiert A. van der Laan, undeutlich bezeichnet, Feder in Schwarz, grau laviert, auf Büten, 13,2 x 17,5 cm, gebräunt, etwas fleckig, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:09

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Adolf van der Laan

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online