Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077567/0013

Giovanni Battista Piranesi

(Mogliano 1720-1778 Rom) "Veduta della Villa Estense in Tivoli", 1773, Radierung auf Bütten, in der Platte signiert C. Piranesi inc., 47 x 70,5 cm, Hind 105 I (von III), vor den Nummern, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Giovanni Battista Piranesi

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online