Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078567/0033

Lorenzo Loli

(Italien 1612-1691) Zwei spielende Putti, Radierung auf Bütten mit Wz "Lilie", 17,5 x 13 cm, bis an die Plattenkante geschnitten, ohne Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Provenienz: Privatbesitz, Italien.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Lorenzo Loli

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online