Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079332/0013

Ludwig Beständig

(Bojnice 1820-1888 Salzburg) Blick zum Dachstein, signiert LBeständig, Bleistift, weiß gehöht, grau laviert, auf grauem Papier, 54 x 45 cm, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.12.2022 - 10:55

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Beständig

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 10:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online