Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079696/0001

Franz Kuderna

(Wien 1882-1943) Junge Frau beim Arztbesuch, signiert FKuderna, Bleistift auf Papier, 31,5 x 25,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.12.2022 - 11:03

Vyvolávací cena:

Franz Kuderna

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Datum: 13.12.2022 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online