Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Manuel Strasser, RONALDO RIBÉRY

Öl auf Leinwand, 150 x 200 cm, signiert @ Manuel Strasser

www.manuelstrasser.com

15.12.2022 - 20:01

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

www.manuelstrasser.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Artists for Children Charity-Kunstauktion - KünstlerInnen für notleidende Kinder
Datum: 15.12.2022 - 20:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online