Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 42

Michael Wegerer, TRACES OF A JOURNEY, II/II 2022

Siebdruck, 24 K Blattgold, 40 x 40 x 2 cm, Ed. II/ II, gerahmt, signiert, © Bildrecht, Wien 2022

www.michaelwegerer.net

15.12.2022 - 20:21

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

www.michaelwegerer.net

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Artists for Children Charity-Kunstauktion - KünstlerInnen für notleidende Kinder
Datum: 15.12.2022 - 20:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online