Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 93

Derya Allüşoğlu Öcal, O. T., 2022

Fineartprint mit Bronzelack übermalt auf handgeschöpftem Büttenpapier, Unikat, 21,4 x 15,4 cm, gerahmt, signiert, © Derya Allüşoğlu Öcal

15.12.2022 - 20:46

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Artists for Children Charity-Kunstauktion - KünstlerInnen für notleidende Kinder
Datum: 15.12.2022 - 20:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online