Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 125

Ben Reyer, Snow Bunny, 2021

Collage auf Karton, 21 x 29,7 cm, gerahmt, signiert, © Bildrecht, Wien 2022

www.benreyer.com

15.12.2022 - 21:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ben Reyer, Snow Bunny, 2021

www.benreyer.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Artists for Children Charity-Kunstauktion - KünstlerInnen für notleidende Kinder
Datum: 15.12.2022 - 21:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online