Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 136

Aryan Shahabian, O. T., 2022

Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, signiert, © Shahabian Aryan

www.aryan-sh.blogspot.com

15.12.2022 - 21:08

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Aryan Shahabian, O. T., 2022

www.aryan-sh.blogspot.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Artists for Children Charity-Kunstauktion - KünstlerInnen für notleidende Kinder
Datum: 15.12.2022 - 21:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online