Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 161

Hannah Schwanzer, Venice World, 2022

Fotomontage, Fine Art Foto Print, 60 x 40 cm in Passepartout 70 x 50 cm, signiert, © Hannah Schwanzer

www.hannah-schwanzer.at

15.12.2022 - 21:20

Vyvolávací cena:

www.hannah-schwanzer.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Artists for Children Charity-Kunstauktion - KünstlerInnen für notleidende Kinder
Datum: 15.12.2022 - 21:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online