Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024234/0003

Heinrich Prochaska

(Graz 1897-1973 Bruck/Mur, Ausbildung a. d. Münchner Akademie, Mitglied d. Künstler bundes Graz) rückseitig betitelt "Kölner Straße bei Nacht" monogrammiert HP, Öl auf Karton, Bildausschnitt 34,5 x 25,5 cm, Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

19.12.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinrich Prochaska

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.12.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online